Please reload

Siste innlegg

Kan vi være ensom i et fellesskap?

31.03.2017

Tuva Marie Åsland ble døpt.

I Markus 10:13-16 Ber Jesus oss om å komme til ham med barn, og i Matteus 28:16-20 blir vi bedt om å gjøre alle folkeslag til disipler ved å døpe dem og lære dem alt Jesus har sagt.- La oss huske på henne og hennes familie fremover.

 

Peter skriver i sitt første brev 4:10 om å være gode forvaltere av Guds mangfoldige nåde. Samtidig kan livet bli ensomt, selv om man er en del av et fellesskap. Trond Kjartan tar utgangspunkt i Hannas historie, mor til Samuel, og ser hvordan hennes sorg blir vendt til glede.

 

Hør talen HER

 

Please reload

Please reload

Arkiv

Siste nyheter

Please reload

Kontaktinfo

Adresse: Krambugata 2, 4330 Ålgård

Tlf.: +47 915 92 30

Kontakt ledelse/ansatt

Kontakt tjenestegrupper

Øvrig kontaktinfo: Kontakt