Please reload

Siste innlegg

Hva skjer her?

27.01.2017

 

Jo - Lederskapet i Bedhusforsamlingen er på ny samlet - Men hva gjør de?

 

 

Bedehusforsamlingen har både et styre og et lederskap. I styret behandles økonomi og formell drift av forsamlingen.

 

I lederskapet forsøker vi å ha overblikk over forsamlingens situasjon og sette kursen videre. Derfor samles vi slik som dette 2-3 ganger i semesteret. Når vi samles starter vi med ca tre kvarter Bibel og bønn sammen. Deretter går vi gjennom sakslisten. Sentralt er oppdateringer fra de forskjellige tjenestegruppene og barne- og undomsarbeidet.

 

Please reload

Please reload

Arkiv

Siste nyheter

Please reload

Kontaktinfo

Adresse: Krambugata 2, 4330 Ålgård

Tlf.: +47 915 92 30

Kontakt ledelse/ansatt

Kontakt tjenestegrupper

Øvrig kontaktinfo: Kontakt