Please reload

Siste innlegg

Misjonskonsert

07.11.2016

 

12 November kl. 19:00 avholdes misjonskonsert i Nærbø Kirke. Målet med konserten er å skape engasjement rundt misjonsarbeid i Kambodsja. Dette arbeidet er det ene av de to misjonsprosjektene som vi i Bedehusforsamlingen støtter. Her har du er en unik mulighet til å komme sammen med andre som støtter dette arbeidet og bli tent for misjon.

 

 

Ta en titt HER for å se på arrangementets Facebook-side.

 

Ta en titt på hva dette prosjektet handler om:

Misjonsprosjekter Bedehusforsamlingen støtter - se HER

Se mer om Kambodsja på Normisjon HER

 

 

Please reload

Please reload

Arkiv

Siste nyheter

Please reload

Kontaktinfo

Adresse: Krambugata 2, 4330 Ålgård

Tlf.: +47 915 92 30

Kontakt ledelse/ansatt

Kontakt tjenestegrupper

Øvrig kontaktinfo: Kontakt